Reklam
Reklam

Ertuğrul Çalışkan Belediye Başkan Yardımcısı oldu

Karaman Belediyesinde değişim rüzgârı sürüyor.

Ertuğrul Çalışkan Belediye Başkan Yardımcısı oldu

Karaman Belediyesinde değişim rüzgârı sürüyor.

Ertuğrul Çalışkan Belediye Başkan Yardımcısı oldu
Editor: Murat Özünal
16 Nisan 2019 - 17:23

Savaş Kalaycı’nın belediye başkanı seçilip göreve başlamasının ardından Karaman Belediyesinde birçok müdürün yerleri değişmeye başladı.

Değişim kapsamında Karaman eski Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Belediye Başkan Yardımcılığına getirildi. Çalışkan’ın Ankara’ya ataması yapılması için bu tür bir yol izlendiği bu yüzden Belediye Başkan Yardımcılığına getirildiği tahmin ediliyor. 

Teftiş Kurulu Müdürlüğüne Fenişleri İşleri Müdürü Lütfi Cicibıyık Getirildi. Temizlik İşleri Müdürlüğüne ise Musa Kılıçvur getirildi. 

Fen İşleri Müdürlüğüne Sami Aydın Yiğen ve Özel Kalem Müdürlüğüne Mehmet Kara getirilirken, Hacı Osman Ünüvar Belediye Başkan Yardımcılığını korudu.

 

Bu haber 8032 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • Ali Osman Korkmaz
  10 ay önce
  Karaman'da ak Parti'nin kaybet..Karaman'da ak Parti'nin kaybetmesinde büyük payı olan Ertuğrul Çalışkan ödüllendirilmeye devam ediliyor. Bu Ak Parti'nin yanlışlarına devam ettiğinin bir göstergesidir. Demekki hala Ak parti 31 Mart seçimlerinden bir ders çıkaramamış. Karaman'da seçmen Cumhur ittifakı adayı olarak Savaş Kalaycı görmüş ve Ak Parti'nin kendine çeki düzen vermesi gerektiğini sandıklarda göstermiş olmasına rağmen bazı kalın kafalılar menfaatleri doğrultusunda hareket edenlere müsade etmektedirler.
 • bir garip karamanli
  10 ay önce
  Ayip yahu eski baskan baskan yardimciligina getirilirmi millet memnun olsa sday gosterilirdi
 • vatandaş
  10 ay önce
  Ankara ya atanabilmek için hülle yapılıyorsa yanlış minareye kılıf uydurmaktır böyle bir ayak varsa bizim işsiz çocuklar-ada bir kılıf uydur o zaman Savaş bey, bu o zaman sanki önceden ayar***mış üzerinde anlaşmaya varılmış gibi bir hava yaratıyorsunuz yok gerçekten Karaman da bu görevi yapacaksa hem yeni başkanı hem de Ertuğrul beyi tebrik eder başarılar dilerim.
 • ali aktaş
  10 ay önce
  Başarısız bir başkan,kendi elleriyle belediyeyi kaybetmiş bir başkanı birde ankaraya atayacaklarmış olacak iş mi?
 • Suat KÜREKÇİ
  10 ay önce
  Büyük insanlar hiç bir zaman nefislerinin esiri olmazlar...SAVAŞ BAŞKAN..seni yürekten kutlarım... Sen Sana yakışanı yapıyorsun..ama birileri bir kaşık suda nasıl bogarım hesabı yaparken o bir kaşık suda kendileri boguluyor. Sen yeni bir işe başlayabilmesi için arkadaşının(ertuğrulbeyin)işinin olabilmesi için kendi ekibine dahil ediyorsun..bravvo...işte yeryüzü bir insanlık dersi alsın. Sen ayırt etmeden herkesi kucaklıyorsun Gökyüzündeki Meleklerde Seni Kucaklasın ....BAŞKANLIK SANA HELAL OLSUN.Büyük Yürekli Adam....
 • Yiğit
  10 ay önce
  Temizlik işlerine çok güzel bir müdürümüz geldi insanı değerlerimiz öne çıktı işçilerle iç içe dertlerine ortak o*** dertliyle dertleşen sıkıntıları bölüşen bir müdürümüz geldi allah ondan bin kere razı olsun Musa Kılınçvur müdürümüze şahsen çok seviyorum böyle bir insan zor bulunur onu bu göreve verendende allah razı olsun
 • Suat KÜREKÇİ
  10 ay önce
  Hayırlı mübarek olsun KARAMANa..kolay gelsin....