Reklam
Reklam

Cumhur İttifakı Karaman İl Başkanlarından Şehit Ailesine Anlamlı Ziyaret

Cumhur ittifakının Karaman İl Başkanları kahraman şehidimizin ailesini ziyaret etti ve ortak bir mesaj paylaştı.

Cumhur İttifakı Karaman İl Başkanlarından Şehit Ailesine Anlamlı Ziyaret

Cumhur ittifakının Karaman İl Başkanları kahraman şehidimizin ailesini ziyaret etti ve ortak bir mesaj paylaştı.

Cumhur İttifakı Karaman İl Başkanlarından Şehit Ailesine Anlamlı Ziyaret
Editor: Sultan Akbulut
26 Şubat 2021 - 12:11

Karaman AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan ve Karaman MHP İl Başkanı Mahmut Ünüvar, Hakkari Şemdinli Jandarma Sınır Tabur Komutanlığında 13.09.1992 tarihinde bölücü terör örgütü mensuplarınca yapılan silahlı saldırı sonucu şehit edilen kahraman şehidimiz Metin Yiğittop'un ailesini ziyaret etti.

Ziyaretlerinde, kahraman şehidimiz Metin Yiğittop'un değerli ailesiyle uzun sohbetler edip hallerini hatırlarını sordular. Şehidimizin anılarını ailesinden dinleyip yad ettiler.

Şehit Metin Yiğittop'un ailesi de ziyaretten ötürü duydukları memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Geçtiğimiz günlerde hain terör örgütü tarafından 13 vatandaşımızın şehit edilmesi ile ilgili konulan İl Başkanları Çağlayan ve Ünüvar, "Hain terör örgütü tarafından kaçırılıp bir mağarada alıkonulan 13 sivil vatandaşımızın katledilmesiyle ilgili acı haber milli yüreklere ateş topu gibi düşmüştür. Asil milletimizin bağrından çıkan Türk Silahlı Kuvvetleri ülkemizin ve milletimizin güvenliği için terörle mücadeleye, en son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar azim ve kararlılıkla devam edecektir. Hiç bir şehidimizin bugüne kadar kanı yerde bırakılmadı, bundan sonra da bırakılmayacaktır. Harekat sırasında hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz” dediler.

Birlik ve beraberliğe vurgu yapan İl Başkanları, Ünüvar ve Çağlayan, “Cumhur ittifakıyla birlikte başlattığımız büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasını sürdüreceğiz. Gara katliamı öncesi ve sonrasıyla, ülkemizde terör konusunda kimin nerede durduğunu göstermiştir. Oynanılan hain oyunu biliyoruz ve görüyoruz. Cumhur ittifakının tarihi varlığının çok güçlü şekilde devam edeceğine inanıyoruz. Zalimlere karşı  biriz, emperyalizme karşı tek yüreğiz. Biz Türkiye'yiz, Türk milletiyiz. Okyanus ötesinden ülkemize  istikamet çizdirmeyiz, müdahale ettirmeyiz. Terörle mücadelede Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin ortak gayretleri sayesinde oldukça yol kat edilmiştir. Liderlerimizin, Türk Silahlı Kuvvetlerinin değerli komuta heyetinin, kahraman askerlerimizin, polislerimizin, korucularımızın Allah şahittir ki sonuna kadar arkasındayız. İhanetin çirkin harabelerini yıkacağız, huzur ve refahın tarafı olacağız” mesajını verdiler.

 

Bu haber 592 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum