Reklam
Reklam

Başkan Kalaycı'dan anında cevap!

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan'ın sosyal medyadan üzerinden yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Başkan Kalaycı'dan anında cevap!

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan'ın sosyal medyadan üzerinden yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Başkan Kalaycı'dan anında cevap!
Editor: Necati Ermiş
06 Ağustos 2019 - 09:25
Reklam

AK Parti İl Başkanı Çağlayan'ın, "Milletimizin sizden beklediği laf yapmak değil, gereğini yapmanızdır." demesi üzerine Kalaycı sosyal medyadan, "Borç miktarını ve israf temelli harcamaları afişe ederek devr-i sabık oluşturma gayreti içerisinde de olmadık, olmayız." diyerek açıklamasını yayınladı.

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı açıklamasında, "Cumhur ittifakının ilkelerine bağlı kalmak adına bugüne kadar şahsım ve belediye yönetimi aleyhine yapılan her türlü eleştiri ve mesnetsiz iddialara, sahte hesaplardan yapılan iftira nitelikli paylaşımlara cevap verme gereği duymadık. Sabır gösterdik. Borç miktarını ve israf temelli harcamaları afişe ederek devr-i sabık oluşturma gayreti içerisinde de olmadık, olmayız. Yaptığımız açıklamalar sabır sınırlarına gelindiğinin bir göstergesidir. Yaptığımız tüm çalışmaların kaynağı bellidir. Bu konudaki art niyetli soruların gereksizliği, polemik ve yıpratma amaçlı olduğu da ortadadır. Karaman'ın ve Karaman halkının yararına olan çalışmaları daha iyiye götürecek iyi niyetli eleştiri ve önerilere sonuna kadar açık olduğumuzun, karalama ve yıpratma amaçlı yapılan eleştirilerin de sonuna kadar karşısında olduğumuzun bilinmesini isteriz. Karaman için yapılan her güzel çalışmada yanımızda olmanız hem ittifak ruhunun hem de Karamanlılık olgusunun bir gereğidir. Herkesin bu bilinçle hareket etmesini isteriz.Tüyü bitmemiş yetimin hakkını heba etmediğimizi, etmeyeceğimizi ve asla ettirmeyeceğimizi dile getirmekten daha doğal bir şey olabilir mi? Bu konuda yapılan açıklamalar ve suçlamalar bizleri ziyadesiyle üzmüştür. Gereksiz polemiklerle Karaman'ın kaybedecek tek bir dakikası bile yoktur. Selam ve sevgilerimle." ifadelerini kullandı.

Bu haber 3350 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Suat KÜREKÇİ
    9 ay önce
    KARAMAN ve KARAMANlı her şeyin en iyisine layıktır.. Bu yıl ilk defa gündeme gelen TÜRK DÜNYASI. ŞÖLENi KARAMAN ve KARAMANlıyı ziyadesiyle memnun etmiştir. Tanıtım klibini 15..20 saniye olsa bile ... KARAMANda UYANIŞ .com da görmek ayrı bir güzellikti..konuyla ilğilenen sevgili gazeteci kardeşlerimize ayrıca TEŞEKKÜRler ederiz.. Sevgili Başkan SAVAŞ KALAYCI ve GÜÇLÜ FEDAKAR ekibi KARAMAN ve KARAMANlıya en güzeli nasıl yaşatırız diyerek gece gündüz demeden çalışarak KARAMANlının ayakta alkışladıgı ULUSLARARASI TÜRK DİLİ ŞÖLENİ büyük yankı..Büyük Ses getirdi.. Elbette rahatsız o***lar olmuştur... Ama en güzeli AKTEKKE KÜLLİYESİndeki Muhterem Zatları rahatsız etmeden. ŞÖLENin KARAMANA yakışan..KARAMANlıya hizmet veren TÜRK DİLİ PARKında yapılmasıydı... Bizleri ihya eden bu büyük şölen..elbette (KARAMANOĞLU MEHMET BEYin GAZABI)..birilerine dokunmuş..zira seçimlerde meydanlarda çok ileri giderek dil uzatılmıştı...herkes hatırlar...bu çirkin söyleneni.... Lafı uzatmayalım..mı..