Reklam
Reklam

Akçaşehir 9 Nolu ASHİ Hizmete Açıldı

Akçaşehir 9 Nolu ASHİ Hizmete Açıldı

Akçaşehir 9 Nolu ASHİ Hizmete Açıldı
Editor: Murat Özünal
04 Aralık 2020 - 13:47

Karaman'da Sağlık Hizmetlerinin daha verimli olarak sunulması ve halkın daha kaliteli sağlık hizmetlerinin verilebilmesi amacıyla Sağlık Yatırımları Programları devam ediyor.

Bu programlar çerçevesinde Akçaşehir Kasabasında bulunan Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve lojmanının tadilatları Akçaşehir Belediye Başkanlığı ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla tamamlandı. Tamamlanan Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu bu hafta hizmete başladı.

Sağlık İl Müdürü Adnan Kurşun, yaptığı açıklamada, ‘’İlimizde Sağlık Hizmetlerinin daha verimli sunulabilmesi adına desteklerini bizlerden esirgemeyen Başta Karaman Valimiz Mehmet Alpaslan Işık’a Milletvekillerimiz Dr. Recep Şeker’e, Av. Selman Oğuzhan Eser’e, Ak Parti İl Başkanı Av. Abidin Çağlayan’a, ve hizmete almış olduğumuz istasyonumuzda büyük emek sarfeden Akçaşehir Belediye Başkanı Hikmet Yirşen bey ve ekibine Sağlık Camiamız adına teşekkür ederiz diyerek sözlerine devam eden İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun, İlimizde yapımı devam eden diğer yatırımlarımızın bilgilerini de önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacağız’’ dedi.

Bu haber 1979 defa okunmuştur.