Reklam
Reklam

AK Parti Karaman İl Teşkilatının Yeni Yönetimi Tanıtıldı

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan yeni il yönetimini tanıttı

AK Parti Karaman İl Teşkilatının Yeni Yönetimi Tanıtıldı

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan yeni il yönetimini tanıttı

AK Parti Karaman İl Teşkilatının Yeni Yönetimi Tanıtıldı
Editor: Murat Özünal
26 Mayıs 2019 - 13:49

Nisan ayında AK Parti Karaman İl Başkanlığına atanan Abidin Çağlayan belirlenen yeni il yönetim kurulu üyelerini kamuoyuna tanıttı. 

AK Parti Genel Merkezi tarafından onaylanan il yönetim kurulu listesi düzenlenen toplantı ile basın mensuplarına tanıtıldı.

Toplantıya AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, Karaman Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Çalışkan, İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar, belediye meclis üyeleri ile partililer katıldı. 

Parti İl Binasında düzenlenen toplantıda İl Başkanı Çağlayan il yönetim kurulu üyelerinin isimlerini tek tek okuyarak basın mensuplarına tanıttı. 

Çağlayan, yaptığı konuşmada, “Bizzat Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından 26.04.2019 tarihinde AK Parti Karaman İl Başkanlığına atandım. Oluşturmuş olduğumuz yeni İl yönetim kurulumuz Genel Merkezimiz tarafından onaylanmıştır. Onaylanan AK Parti Karaman İl Yönetim Kurulu ilk toplantısını yaparak görev dağılımını yapmıştır. Yönetim kurulumuzu ve görev dağılımını bugün kamuoyu ile paylaşıyoruz. 

Yen yönetim kurulunu oluştururken deneyim, birikim ve donanımıyla partimize katkı sağlayacak güçlü bir takım oluşturmaya gayret ettik.  Yönetim kurulundaki her bir arkadaşımız yetenekleri, deneyimleri ve kişilikleri ile tercih edilmiş, her biri birbirinden kıymetli arkadaşlarımızdır. Bu anlamda bundan sonraki süreçte yeni yönetimdeki arkadaşlarımız yapacağı çalışmalar, ortaya koyacakları performans ve gayret ile güvenenleri mahcup etmeyeceğine yürekten inanıyorum.

 Tüm teşkilatlar olarak ilk günkü heyecan ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Heyecanımıza yeni bir soluk kazandıracak çok kıymetli arkadaşlarımızı aramıza dâhil ettik. Yeni yönetim kurulumuzu oluştururken, AK Parti’mize, Karaman’ımıza gönül vermiş insanlarla istişarelerde ve değerlendirmelerde bulunmaya gayret ettik. Karaman’ımızı kucaklayacak, ilimizin her kesimine hitap edecek ve kamuoyunun beklentilerini de karşılayabilecek bir yönetim listesi oluşturmaya gayret ettik.

Yönetime almak istediğimiz halde alamadığımız yüzlerce partilimiz vardır. Yönetimde yer alamayan partililerle sürekli iletişim halinde olacağız. Onlarla sürekli istişare yapacağız. Onlardan yönetimde olmadıkları halde yönetimdeymiş gibi çalışmalarımıza katılmalarını isteyeceğiz. 

Önümüzdeki 4 yılı yeniden yapılanma ve şahlanma dönemi olarak geçireceğiz. Karaman politikaları ve kentin sorunları üzerinde ortak çalışmalar yapacağız.

AK Partimizi 2023, 2071 hedeflerine ulaştıracak, parti vizyonunu temsil edebilecek ve meselelerin çözümü noktasında en doğru kararları oluşturabilecek Karaman için çalışacak kadroyu Genel Merkezimizle istişareler ve ortak çalışmalar sonucunda ortaya çıkardık. 30 Asil ve 15 yedek yönetim kurulu üyemiz olmak üzere 45 kişilik kadromuz hayırlı olsun” dedi. 

Yapılan konuşmaların ardından İl Başkanı Çağlayan yeni yönetim kurulu üyelerinin isimlerini tek tek okuyarak basın mensuplarına tanıttı. 

AK Parti Karaman il Teşkilatı'nın yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

ABİDİN ÇAĞLAYAN BAŞKAN

İRFAN KAYGISIZ Sİ.HUK.İŞL.SOR.BİR.BAŞ.

AHMET GÖREGEN TEŞKİLAT B.BŞK

RAŞİT İŞLER SEÇ. İŞL. BİR. BŞK.

M.FATİH YUTBAŞ TAN.MED.B.BŞK.

H.İBRAHİM KOCA DIŞ.İLİŞKİLERDEN S.B.BŞK.

FEYZULLAH TUNÇ SOS. POL. BİR. BŞK.

ALİ İHSAN ALANLI YEREL YÖN. BİR. BŞK.

KEMALETTİN AFACAN EKONOMİK İŞL. BİR.BŞK.

ADEM TÖPLEK SİVİL TOPLUM VEHALKLA İLŞ.SOR.B..B.

FAHRİ ÇATAV MALİ VE İDARİ İŞLER BR.BSK.

KAZIM İŞÇİ ÂR-GE DEN S.B.B.

MEHMET UYSAL İNSAN HAKLARI BRM.B

M.FATİH SEVİM ÇEVRE, ŞEHİR VE KÜLTÜR B.B

FATMA ÇOŞTU İL SEKRETERİ

Bu haber 2651 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Fikret Yıldızbaş
    7 ay önce
    Bu il yönetimini kimlerle istişare ettinde ak partiyi toplayıp birlik ve beraberlik içinde güçlenecekmişiz kendin çalıp kendin oynamışsın başkan bu listenin içine biraz ak parti sevdalısından serpiştirseydin ya