Reklam
Reklam

Adnan Kurşun göreve başladı

İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan’dan boşalan il müdürlüğü görevine atanan Adnan Kurşun mesaiye başladı.

Adnan Kurşun göreve başladı

İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan’dan boşalan il müdürlüğü görevine atanan Adnan Kurşun mesaiye başladı.

Adnan Kurşun göreve başladı
Editor: Necati Ermiş
16 Mayıs 2019 - 14:08

İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan’ın Sağlık Bakanlığı’na atanmasının ardından görevinden ayrılmasıyla birlikte yeni İl Sağlık Müdürü olarak atanan Dr. Adnan Kurşun, sabah mesai saatinin başlamasıyla İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarını ziyaret ederek görevine başladı.

İl Sağlık Müdürü Kurşun, ziyareti esnasında tanıştığı personellere birlik ve beraberlik içinde Karaman‘da sağlık hizmetlerini daha üst seviyelere taşıyacaklarını belirtti.

Adnan Kurşun Kimdir;

1969 Karaman doğumludur. İlk , orta , lise eğitimini Karaman’da tamamlayıp 1995 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi  Tıp fakültesinden mezun oldu.

1995-1997 yılları arasında Yozgat Sorgun Dişli Sağlık Ocağı ve Merkez 5 nolu Sağlık Ocağında ,1997-2004 yılları arasında sırası ile Karaman İli Merkez 6 Nolu Sağlık Ocağı ,Sağlık Müdürlüğü Kamu Sağlığı ve Sağlık Ocakları Şube Müdürlüğü, Yataklı tedavi hizmetleri Şube Müdürlüğü ,İl Sağlık Müdür Yardımcılığı , 2004-2007 yılları arasında Karaman Doğum Evi Başhekim Yardımcılığı, 2007-2019 yılları arasında Merkez 9 Nolu ASM ‘de 24 Nolu Aile hekimliği Biriminde görev yapmıştır.Mayıs 2019 dan itibaren Karaman İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanmıştır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

 

 

 

 

Bu haber 1951 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • HALİL İBRAHİM İNCEKARA
    1 yıl önce
    SAĞLIK İL MÜDÜRLÜĞÜNÜ HAK EDEN VE O GÖREVE LAYIK OLAN VEDE YAKIŞAN BİR KARAMANLI HEMŞERİMİZ. KARAMANLI BİR DOKTORUN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ OLMASI BİZLERİ DE MEMNUN ETMİŞTİR. İDARECİLİKTE DENEYİMLİ VE BAŞARILI BİR KARDEŞİMİZ. BU GÖREVİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINA CANI GÖNÜLDEN İNANIYORUM. HAYIRLI OLSUN.