Reklam
Reklam

9 Kulüp Bugün Meclis Başkanı ve Spor Bakanı İle Görüşecek

9 Kulüp Bugün Meclis Başkanı ve Spor Bakanı İle Görüşecek

9 Kulüp Bugün Meclis Başkanı ve Spor Bakanı İle Görüşecek
Editor: Murat Özünal
23 Temmuz 2020 - 11:54

Bölgesel Amatör Liglerde şampiyonluk iddiası bulunmasına rağmen TFF tarafından haksızlığa uğrayan Belediye Kütahyaspor, Siirt İl Özel İdaresi Spor, Adıyaman 1954 Spor, Ceyhanspor, Isparta 32 Spor, DSİ Karadeniz, Karaman Belediyespor, Edirnespor, Tekirdağspor ve Çengelköyspor uzun süreden bu yana hak mücadelesi veriyorlar.

En son 9 kulübün başkanları TFF Riva Tesisleri önünde polis barikatları arkasında bir Basın Açıklamasında bulunmuşlardı. Bu açıklama tüm Türkiye çapında büyük yankı uyandırmış ve Adrian Sports’tan canlı olarak yayınlanmıştı.

GENÇLİK VE SPOR BAKANI KASAPOĞLU İLE TELEKONFERANSLA GÖRÜŞECEKLER

Uzun süreden bu yana devlet yetkilileri ile görüşmek için mücadele eden temsilcilerin yöneticileri mücadelesi sonuç verdi.

Bugün saat 13:00’te Belediye Kütahyaspor, Siirt İl Özel İdaresi Spor, Adıyaman 1954 Spor, Ceyhanspor, Isparta 32 Spor, Karaman Belediyespor,DSİ Karadeniz, Edirnespor, Tekirdağspor ve Çengelköyspor’un temsilcileri telekonferansla Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, ile bir görüşme gerçekleştirecekler.

CUMA GÜNÜ MECLİS BAŞKANI İLE GÖRÜŞECEKLER

Bugün Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ile görüşecek olan kulüp temsilcileri yarın 17:00’de TBMM Başkanı Mustafa Şentop, ile görüşecekler.

Bu haber 2137 defa okunmuştur.